קופות צדקה ייחודיות

צדקה שוברת קופות.

גרפיכץ מייצרת קופות צדקה ייחודיות. לא פעם הומצאה בגרפיכץ קופה שלאחר מכן "שברה קופות". אחת הדוגמאות המצויינות היא המצאת "קופת העודף של קופת העיר". קופה זו סחפה את הציבור ומיד לאחר השקת המוצר מפעלים רבים החלו לייצר את קופת העודף המפורסמת. למען הרבות צדקה בישראל!

קופות צדקה | בית האמן של גרפיכץ
קופות צדקה | תיקון היסוד | יסוד תיקון הצדקות

גרפיכץ ממציאים את קופת הצדקה בכל פעם מחדש.

אין זה סוד כי כל מוסד האוסף תרומות על מנת להמשיך את פעילותו ולמנף אותה משתמש בקופות צדקה. קופת צדקה נמצאת תדיר בביתו של כל יהודי באשר הוא. הצדקה מובנית בנפש היהודית והמצאות קופה קרובה מבטיחה תוצאות ברוב המקרים.

מה הופך קופת צדקה של גרפיכץ לכל כך מיוחדת ואטרקטיבית?

קופות צדקה ממפעלנו יוצאות לייצור המוני רק לאחר בדיקות קפדניות הן באיכות המוצר והן מבחינת מיתוג הארגון המזמין את הקופה. אם כל קופת צדקה היא קופסה עם חריץ להשחלת מטבעות ושטרות, פתח להוצאתם ותו לא. בגרפיכץ מייצרים לכם קופה שתעמוד כפריט דקורטיבי ושימושי גם יחד.

מעוניינים לשלב דפי ממו? מקום לעט? להוסיף תאורת לד בכל פעם שמטבע נכנס? או שהקופה תשמיע קול בכל פעם שהקופה מתמלאת? אולי אתם צריכים כיסוי פח מתכת מוטבע לכיסוי מדוייק של קופת פלדה? או שמא אתם זקוקים לקופה בגודל ענק לאירוע מסויים? אלו רק חלק מתוך השאלות שאנו שואלים את המוסדות המגיעים לפתחנו לייצר אב טיפוס של קופת צדקה חדשה.

דוגמאות לקופות צדקה מיוחדות | עצבו לכם את קופת הצדקה כפי שאתם רוצים!

בסטודיו שלנו כל קופה יוצאת שונה. האחת עשויה עץ, השניה פח מתכת והשלישית פרספקס. לכן כאשר מגיעים לגרפיכץ לעצב את הקופה שתכניס לכם יותר, יש להכין לפני רשימה של כל מה שהיינו מעוניינים.

ברגע שהכל מוכן מתאמים פגישה עם ערן כ"ץ (האמן של גרפיכץ). בפגישה כבר תקבלו תמונה יותר ברורה כיצד יראו קופות הצדקה שלכם. אז למה אתם מחכים? צלצלו 03-616-6816 ותתחילו לאסוף תרומות.