ייצור מקומי

סטודיו גרפיכץ מציע מגוון שירותים בייצור מקומי. החל מחיתוך בלייזר, בניית מודלים, מתנות אישיות ומקוריות ועוד…

זמינות

הסטודיו נמצא בבני ברק, סמוך לרח' ז'בוטינסקי. לרשותנו מגוון רחב של מכונות ייצור. החל מחיתוך לייזר דרך תנורי הטבעה לעץ ולבד ועוד…, כיפוף פרספקס ועוד…

איכות

אנו סטודיו לאמנות המעריך את איכות החומרים איתם אנו עובדים. כל מוצר היוצא מהמפעל חייב לעבור בדיקת איכות קפדנית. פריטים שנשמרים לדורות.

שירות

שירות מהיר. היכולת שלך להיות מעודכן בכל רגע בהליכי הייצור אפילו בשיחת וידאו, הנה ערובה להצלחה.

שירותים

מתנות לתורמים

השב לתורם שלך מתנה אישית או תעודת הוקרה שתגרום לו לזכור אותך לשנים רבות. גרפיכץ מפיקה מתנות יוקרה אישיות באיכות מרהיבה ומיוחדת.

קופות צדקה

קופות צדקה מקוריות. כממציאי "קופת העודף" של קופת העיר בני ברק, "קופת השקל היומי" של מוסדות רבים ועוד... הקופות שלנו עובדות!

שילוט והנצחה

שילוט והנצחה לבתי כנסת ומוסדות. שלטי חוץ של אותיות מרחפות באוויר, לוחות הנצחה בגודל ענק, שלטי הנצחה, מודים דרבנן, בריך שמיה, לוח פרשת שבוע...

חיתוך בלייזר

חיתוך בלייזר הינו חיתוך (ניסור) אלקטרוני המתבצע בעזרת "תותח לייזר" ועדשות המעבירות את הקרן בצורה המיטבית מן התותח אל משטח החיתוך.

כיפוף פרספקס

חיתוך וכיפוף פרספקס לפי בקשת הלקוח. חיתוך לייזר מדוייק, חריטה ע"ג פרספקס וכיפוף. ברשותנו מגוון גוונים ועוביים של פרספקס.

חיתוך בד וגזרה

חיתוך בדים והטבעה על בד. חיתוך לייזר באופן שאינו מכווץ את הבד. אנו מטביעים על בד עד גודל של 100*60 ס"מ. רוצים לעצב כרית אישית?

מוצרים לגננות

מוצרי פופ בהתאמה אישית. מגבות עם תמונה, מחזיקי מפתחות עם תמונה, מתנות עם תמונה והכל במחיר ואיכות ללא תחרות. הביאי תמונות ואנו נטפל בשאר.

מחזיק מפתחות עם תמונה

ליחידים ובכמויות. מחזיקי מפתחות אישיים במגוון גימורים ועיצובים. טבעת ושרשרת במגוון צבעים. גודל וצורה על פי בקשת הלקוח.

עיצוב גרפי

צוות עיצוב גרפי בהנהלת האמן ערן כ"ץ. החל מעיצוב לוגו, כרטיס ביקור, פלייר וכלה בעיצוב שלטי גב במה, עימוד טקסט, כריכות לספרים ועוד...

מצא את העיצוב המדויק שאתה צריך

תצמד לזמן ולתקציב, ועדיין תקבל את השירות המקצועי ביותר.