שילוט והנצחה לבתי כנסת זה לא מה שחשבת! לכל גבאי או מועצת הגבאים של כל בית כנסת ישנו חזון כיצד יראה מקדש המעט בו הוא שופכים קינה לפני הבורא. ישנם יצרני יודאיקה רבים המייצרים שילוט והנצחה לבתי כנסת. כולם טובים וכולם מוצלחים, אין ספק שזהו מקצוע יהודי טהור, היוצא מלב שרוצה לפאר את בית ה'.

אז מה מיוחד בשילוט והנצחה מבית גרפיכץ?

המיוחד בשלטי ההנצחה בגרפיכץ הוא שאנו לא מוגבלים בעיצוב. זאת אומרת למשל, אם תקח את מרבית ייצרני השילוט לבתי כנסת תמצא שהתוצר הסופי די דומה. ולמה? כי חלקים לשלטים מייבאים מחו"ל. מסין בעיקר אך גם ממקומות אחרים. "ראיתי חלק שמצא חן בעיני בשלט החדש, אז חיפשתי דומה בסין". מספרים בעלי המקצוע אחד לשני.

ייצור שלטי הנצחה | היתרון המקומי.

כאשר מייצרים לוח זכרון והנצחה עבור תורם, זה חייב להיות מאוד אישי מחד, ומותאם עם רוח ביהכנ"ס מאידך. לוחות הנצחה שלא מקובעים לגודל שלט סטנדרטי, אלא גמישים לעיצוב וצורה ייחודיים, יוצרים לוח הנצחה מדהים. ייצור שלטי הנצחה הוא מאבני היסוד של חברתנו. אנו עמלים להביא את מיטב הטכנולוגיה לפאר ולרומם את בית ה'.

מכיוון שאנו מייצרים את השלטים והתעודות במקום, היתרון המקומי הוא עצום. לקוחות שמגיעים למפעל מקבלים יחס אישי חם. תקבלו הסבר מפורט על כל השלבים ומה האפשרויות העומדות בפניכם. האם תרצו לשלב תאורת לד או מסך דיגיטלי? זה הכל תלוי בכם. לקוחות יקרים! על מנת לתת את השירות הטוב ביותר לכל אחד, יש לתאם זמן מבעוד מועד.

שלטי הנצחה בגודל ענק!

חיפוי מרהיב לקירות בתי הכנסת. קירות הנצחה מעשה ידי אמן. השילוט עשוי עץ, פרספקס, סוגי פח מתכת ועוד. הוידאו המצורף הינו דוגמא לתהליך בנייה של שלט הנצחה שנעשה בישיבת "כנסת יצחק" במודיעין עילית. בקומה העליונה מותקן שלט קיר ענק נוסף הכולל שעון. (לא מופיע בוידאו).

שילוט והנצחה לבתי כנסת מבית האמן

בגרפיכץ תוכלו למצוא את כל הנדרש לפאר את מקדש המעט שלכם. החל מברכות התורה, מודים דרבנן, בריך שמיה ועד לוחות זכרון והנצחה לחיפוי קירות בית הכנסת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.