תעודות הוקרה תמיד ניתנת במעמד מיוחד במינו. זהו תהליך שאורך זמן ותכנון מדוייק.

תעודות הוקרה של גרפיכץ זה הוקרה ברמה אחרת. חלוקת תעודת הוקרה ניתנת בדרך כלל במעמדים הבאים:

אלי בין מנכ"ל איחוד הצלה
תעודות הוקרה למנכ"ל ולמתנדבי איחוד הצלה | צילום: י. בלינקו. בימוי והפקה: מיכאל כפלין הפקות.

תעודות הוקרה להורים – גם סבתא וסבא רוצים אחד כזה

ישנן דרכים רבות ליצור תעודת הוקרה לאבא ואמא. אפשר לאסוף את האלבומים הישנים (קראו כיצד ניתן להסיר תמונות מתוך אלבום ישן) ולסרוק ברזולוציות מטורפות בלשכת השירות הקרובה לביתכם. גרפיקאי מוצלח עם ידע בשחזור תמונות יוכל בקלות לתקן, לצבוע מחדש, להחליף נוף או לייצר פוסטר ענק ואיכותי, אך כל זאת בתנאי שתמונת המקור סרוקה היטב. אם צילמתם בטלפון, או חלילה לקחתם תמונה מתוך אפליקציית הווטסאפ (שמקטינה את האיכות אוטומטית על מנת להקל    על רוחב הפס שלה), סביר להניח שתזדקקו לספק לאיש המקצוע קובץ טוב יותר או לחילופין, את תמונת המקור.

ייצור אישי של עץ חיים כהוקרה להורים או לסבא וסבתא, הינה מלאכה ייחודית ומורכבת. ישנם עצי משפחה המורכבים משמות בלבד, בעוד אחרים יציגו תמונות. כיום ניתן להטמיע בתוך תעודת הוקרה מסך דיגיטלי שמשמש כמסגרת קבע לאלבום האלקטרוני.

בכל תעודת הוקרה ובפרט בעצי חיים, יש לאסוף את שמות המשפחה בדקדוק רב, שלא יהפוך רוטשטיין לרושטיין וכדו'. אם ישנן תמונות, כדאי לשלוח לאיש המקצוע קובץ אקסל או וורד עם רשימת התמונות ולמי כל אחת מהן שייכת. אם צרפתם וידאו למצגת, ודאו כי איש המקצוע ידע להמיר את הוידאו והתמונות שיתאימו פרופורציונלית למסגרת הדיגטלית או המסך.

תעודת הוקרה שכבות עץ ללא מסגרת | תמונת חזית

תעודת הוקרה והערכה – מתנה לגננת

בכל סוף שנה מתכנסים הורי הגן על מנת להוקיר את הגננת ופועלה. גננת טובה תזכר לנצח! כיצד מוקירים גננת שטיפלה במסירות בילדכם? סט מצעים ישתכח במהרה, סלסלת ממתקים תגמר חיש, אפילו חוויה של נופש זוגי באילת תתאדה כמו שלולית מים באום רשרש בחומו של אוגוסט.

ובכל זאת… מתנה לתליה על קיר או להנחה על השולחן. מזכרת נצח הכוללת את תמונת ילדי הגן והגננת, כיתובים נוספים שיופיעו על גבי המזכרת. זה יכול להיות שעון קיר או מתקן לדפי ממו, העיקר שזה לא עוד משהו גנרי שכולם מקבלים, זו מתנה לגננת ששפעה חום ואהבה לילדינו. מגיע לה!

תעודת הוקרה לוועד הורים

וועד הורים הינו הגוף המאפשר להורים להביע את דעתם מול גורמי החינוך וכדו'. תעודת הוקרה לאנשים שנתנו מזמנם בזמן שאנו עסקנו במלאכתנו או בזמן שתפסנו תנומה. כהוקרה לוועד ההורים מקובל לאסוף סכום סמלי מכל ההורים שמצטבר לסך נאה של מעות עבור תעודות הוקרה מכובדות.

כיאה לשליחי ציבור, ניתן לבנות מתנה שולחנית למזכרת נצח. מתקן לעטים הכולל שעון, קולאז' תמונות למזכרת מפעילויות שארגן וועד ההורים וכן הלאה. מתנות כאלו אישיות נותנות תחושת סיפוק למשרתי הציבור נאמנה וכח להמשיך הלאה. בינינו, מי רוצה להיות בוועד הורים?

תעודות הוקרה ייחודיות מבית האמן של גרפיכץ
תעודות הוקרה ייחודית – חזית אופנוע

תעודת הוקרה לחייל

בעת כתיבת שורות אלו, בננו הבכור משרת כחייל בודד – לוחם ביחידה מובחרת. למי מגיע יותר מהחיילים שלנו? שנותנים את הנשמה כדי שנוכל להמשיך לחיות בשקט ולסמס לחבר'ה, שרודפים אחרי מחבלים בתוך הבתים שלהם, שמסכנים את עצמם כל רגע על מנת שאנו נמשיך בשגרת החיים.

חייל שמקבל תעודת הוקרה זה בדרך כלל על מעשים שהם סיפורי גבורה בפני עצמם ולכל דבר. כיצד נוכל להוקיר ולהנציח את החברות שנכרתה בדמים? לאיש שאנו אישית חייבים לו את חיינו או שרבים חייבים לו את חייהם. אז ת'אמת? אין לי רעיון מיוחד כרגע. אני רק יכול להביא לכם מס' דוגמאות של תעודות הוקרה המשולבות טילים שעברו פרזול והפכו לעציצי ברזל, תעודות הוקרה ללוחמים ומזכרות שכל חייל יתגאה לשים בויטרינה למזכרת עולם.

נשיא המדינה מר רובי ריבלין מקבל תעודת הוקרה מבית גרפיכץ

תעודת הוקרה למתנדבים

בסיס של כל ארגון מצליח מתחיל ממערך מתנדבים יעיל. העם שלנו ידוע ברוח ההתנדבות לעיתים רבות ולא רק במלחמות. ארגוני חסד לחלוקת מזון, ארגונים המסייעים לקשישים בהתנדבות, מתנדבים למען חיילים, למען ילדים בסיכון, עבור ילדים עם צרכים מיוחדים דוגמת הארגון המופלא "פרוייקט רפואה".

לאלו שכסף לא מניע אותם. הם מוכנים לתת מזמנם ומכוחם למען הזולת בהתנדבות, רק לראות חיוך על ילד חולה השוכב בשניידר בחג. אנשים כאלו המכלים זמנם בנתינה לזולת הולכים אחרי ליבם השופע טוב וחסד.

רעיונות למתנות למתנדבים לא חסר. הם אנשי מעשה וככאלה הם פרקטיים. מתנות שהם בעצם מזכרות מקוריות המשלבות את לוגו הארגון יחדיו עם פריט שימושי כמו שעון שולחני או אפילו שלט אישי לדלת. מתנות למתנדבים באות להוקיר מכל הלב לאלו הנותנים את כל הלב.

תעודת הוקרה עם מבנה תלת מימדי | תעודות הוקרה | שילוט והנצחה
תעודת הוקרה למציל חיים עם מבנה תלת מימדי יוצא מתוך המסגרת

תעודת הוקרה לעובד מצטיין

עובד טוב שווה זהב! תחרויות בין עובדים ומתן מענקים, מלגות, קידום בעבודה והוקרה על מתן שירות מועיל לחברה. כל אלו מגבירים את התחרות למתן שירות ללקוחותיך, סוכני המכירות יהיו להוטים יותר למכור את המוצרים שלך בידיעה שהבוס יודע לדרוש, אך הוא גם יודע לתגמל.

ראיתי לא פעם במפעלים ובבתי עסק רבים שביום השנה לעסק (יום הולדתו של העסק) הם עושים מסיבה בה מזמינים את כל העובדים ומחלקים להם שוברים, פרסים וגולת הכותרת הינה פרס העובד המצטיין של השנה.

לעובד מצטיין כנראה לא תזיק חופשה מהעבודה. זריקת התרעננות כדי שניתן יהיה לשוב בכוחות מחודשים. אך את תעודת ההצטיינות ניתן לעצב בדרכים מגוונות. תעודות ההוקרה אינן חייבות להיות מודפסות וממוסגרות. תנו לעובד שלכם משהו יוצא דופן, כמו שהוא אליכם. תעודת הוקרה על גבי מראה, או כאותיות המרחפות באוויר זה יוצא דופן.

תעודות הוקרה נוספות

באן קי מון | תעודת הוקרה בייצור אישי
מזכ"ל האום באן קי מון מקבל תעודת הוקרה של גרפיכץ

סיפורו של קאסם אבו עציץ…

קאסם אבו עציץ נולד בגרפיכץ. זו תעודת הוקרה ייחודית לתורמים להצלת יהודים ומשפחות בזמן מלחמה. דאגה למקום לינה ולמזון. לתורמים אלו נתבקשנו לייצר משהו לא רגיל. נתבקשנו ונענינו. אמן ברזל פרזל את הטיל קאסם והפך אותו לעציץ מתכת דקורטיבי יוקרתי למשרד או לבית. זהו, ככה זה שמחפשים משהו לא רגיל, מוצאים משהו לא נורמלי.

תעודות הוקרה קאסמים שהפכו לעציץ מתכת | זקא
תעודות הוקרה קאסמים שהפכו לעציץ מתכת | זקא

תעודות הוקרה מגרפיכץ – נעים להוקיר.

לסיכום. הכנסו לגרפיכץ ותמצאו את מבוקשכם. ברגע שתעבור את מפתן הסף, תגלו שכל מה שרציתם בעצם נמצא פה. כל מכמני הלב ניתנים לביצוע. צוות החברה מיומן בהפקת פלט באיכות יוצאת דופן. התקשרו עוד היום ל 03.616.6816.

מוצרי הוקרה נוספים שניתן לתת אותם כתעודת הוקרה אלטרנטיבית

באתרנו תוכלו למצוא תעודות הוקרה ייחודיות נוספות שעשויות מהמוצרים הבאים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.