מה הסיפור מאחורי קופת העיר? ואיך קופה זו שינתה את השוק? מה בעצם גורם לאנשים לתרום ולקיים את מצוות הצדקה? כל מה שאתם רוצים לדעת על קופת צדקה והקסם שמאחוריה.

קופת העיר הראשונה | קופת צדקה עם מגש לעודף

עד 2009, עולם קופות הצדקה היה מאוד בסיסי. קופה מפח מתכת בסיסית או מעץ. הכל השתנה ביום שהאמנים שלנו ערן ועמיר העלו רעיון גאוני, קופת צדקה שהיא גם מגש לעודף. ישבו השניים ותכננו את הקופה שלפניכם בחודש סיוון תשע"ט. לאחר מכן נגשו לקופת העיר עם אב-טיפוס בידיהם, ארגון החסד "קופת העיר בני ברק" החליטו מיידית להזמין אלפי קופות, וכך החל הסיפור של הקופה הכי מוכרת ברחבי בני ברק. קופת העודף דחפה ואפילו אפשר לומר "נתנה השראה" לכל יצרני קופות הצדקה האחרים ובכך שינתה את ענף שוק קופות הצדקה.

קופת העיר הראשונה | יודאיקה | קופת צדקה
קופת העיר הראשונה

שדרוגים | כי אף פעם לא מפסיק להשתחדש אצלינו

גם לאור ההצלחה של קופת העיר המקורית לא ישבנו במקום. מיד לאחר הופעת קופת העודף המקורית שודרגה הקופה ויוצרה בעשרות דגמים נוספים. שדרוג הקופה כך שתהיה יותר פרקטית, איך? הוספנו מקום לכרטיסי ביקור ומקום לעט. קופת צדקה זו מעוצבת במיוחד עבור המוסד או הארגון שלך. אם יש לך ארגון המסייע למשפחות מקומיות או מפעיל פעילות איזורית לתושבי הסביבה, זה הזמן להגיע לגרפיכץ. עצב את קופת הצדקה שלך ותן אותה לבעלי העסק בסביבה, כך גם תיצור מודעות לפעילות שלך וגם תוכל לאסוף כסף עבור הפעילות.

קופת עודף מתן בסתר | יודאיקה ותשמישי קדושה
קופת צדקה גרסא מחודשת | מתן עודף בסתר

מה עם קופות צדקה שמותאמות אישית?

התשובה היא כן! תוכל לשלב את קופת העודף שלך ולעשות אותה אפילו יותר אטרקטיבית מתמיד. תאורת לד? יש. מגלשה למטבעות? אפשרי בהחלט. כל קופה אצלינו היא מותאמת אישית ללקוחות, לתורמים ולמטרות הפצה. אנו בונים עמכם את קופות הצדקה שהנכם מעונינים בהם, עליהן אנו נטמיע את המיתוג האישי שלכם.

קופת צדקה מותאמת אישית | הקופה הייחודית

כיום כדי ללכוד את תשומת ליבם של עוברים ושבים, צריך שלקופת הצדקה הייחודית שלך תיהיה שונה מכל האחרות. זה יכול להיות במראה, בגודל או בצורה ייחודית רק לך. כך תבלוט קופת הצדקה שלך והמיתוג שלך יזוהה בכל פעם מחדש. תוכל לשלב סלוגן, או אמרה ייחודית המזהה אותך. בגרפיכץ אנו דוגלים בשירות אישי, אתם רק צריכים לבוא-להזמין. אתן לכם דוגמא: אם למשל אתם מעונינים להתרים להקמת בניין ישיבה, בית ספר, בית כנסת או כל בניין. גרפיכץ תייצר עבורכם מיניאטורה שהיא קופת צדקה יחודית לבצורת הבניין. ניתן לשלב בקופות שלנו תמונות, מכתבים, משפטים ועוד…

סוגים נוספים של קופות צדקה

לגלריה המלאה לחצו כאן!

ליצירת קשר והזמנות התקשרו עוד היום למספר 03.616.6816

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.