כאשר מגיעים גבאים להזמין לוחות זכרון והנצחה לבית הכנסת שלהם, דבר ראשון שבולט אצל כולם היא ההתפעלות מיופי המוצר. בגרפיכץ אנו מקפידים שכל עבודת אמנות היוצאת מפתח המפעל תראה 1000000$, קל וחומר כאשר מדובר על לוחות זכרון שישמשו את בית הכנסת לשנים ארוכות וטובות.

למה לוחות זכרון של גרפיכץ?

לוחות הזכרון שלנו אינם "עוד" עבודת שטאנץ שקהל הלקוחות רגיל אליה. אנו עמלים רבות על מנת שכל מוצר יקבל את הייחודיות שלו לפי בקשת הגבאים.

הנצחות ייחודיות לבתי כנסת
לוח זכרון ותרומה לבית הכנסת

לוחות הנצחה ולוחות זכרון מותאמים לפי בקשה נראים הרבה יותר טוב, משתלבים בצורה מדוייקת ו… מכניסים יותר תרומות. לדוגמא…

לוח זכרון קריית ספר

לוח זכרון ענק בגודלו שהותקן בישיבה בקריית ספר, הועמד בישיבה כאשר פחות ממחצית הלוח תפוס בלוחיות של תורמים. לאחר ההתקנה, תלמידים רבים סיפרו להוריהם וקרוביהם על הלוח המיוחד שהותקן בחזית בית המדרש. לא עברו חודשיים ולוח הזכרון התמלא עד אפס מקום. אז הקמנו עוד אחד בקומה העליונה.

לוחות זכרון לבית הכנסת
לוחות זכרון מוארים לבית הכנסת

תאורת לד, נרות זכרון ועוד…

צוות החברה מתמחה בחיבור תאורות לד שיחמיאו ללוח הזכרון ויבליטו אותו מול שאר מוצרי נוי בית הכנסת. את התאורה אנו מכניסים למסילות מוסתרות שמאירות את פני הלוח.

לוח לבית הכנסת למנצח בנגינות בצורת המנורה
מנורת למנצח בנגינות לבית הכנסת

נוי בית הכנסת. שלטים ועוד…

מלבד לוחות זכרון בגרפיכץ מפיקים שלטים ונוי בית כנסת מרהיב. החל מ"מודים דרבנן", "בריך שמיה", "קידוש לבנה", מנורת "מזמור למנצח" ועוד. בקרו בגלריית "שילוט והנצחה לבתי כנסת" שם תוכלו להתרשם ממגוון עצום של שילוט והנצחה.

לוחות זכרון אישיים מול לוחות הנצחה כלליים

לוח זכרון והנצחה הינה מזכרת נצח הנותרת קבועה על כתלי בית הכנסת. בגרפיכץ מקפידים שלכל לוח הנצחה תיהיה את הייחודיות שלו, כפי שלכל אדם ישנה את האישיות שלו. לוח זכרון יכול להיות ממוסגר במסגרת תואמת, אך ניתן לייצר גם לוחות ללא מסגרת, מפיסול בקרמיקה ועד חיתוך ובנייה של מסגרת לפי דרישת הלקוח.

כאשר מתכננים שלט או כל לוח זכרון והנצחה לבית הכנסת, ישנן החלטות שצריך להחליט לפני ההגעתכם לגרפיכץ,האם אתם צריך בתאורה? או האם צריך עוד שקע חשמל? באיזה גודל של לוח הנצחה, גרפיכץ מעונינים להביא לכם את המוצר הכי טוב והכי מתאים לכם.

לוחות הנצחה בגודל ענק

שלטי הנצחה שאורכם למעלה מחמשה מטרים, אשר הותקנו בישיבת "באר יצחק" שבמודיעין עילית. | קישור למוצר |

לוחות הנצחה | שילוט והנצחה לבתי כנסת 

זאת ועוד… גיוס תורמים

גרפיכץ לא דואגת רק לשים לך לוחות זכרון… אנו דואגים לחיזוק התורמים הישנים ופועלים לגיוס תורמים חדשים.

ניתן לתת לתורם לוח דומה או מוקטן, דומה לזה שהוא תרם לבית הכנסת. אנו מתמחים בשימור קשרי מוסדות ותורמים ונשמח לייעץ לך על הצד הטוב ביותר מה ניתן לעשות על מנת להגדיל את מערך התרומות.

גבאי בית הכנסת. הכנס עוד היום לגרפיכץ והזמן לוח הנצחה וזכרון לבית הכנסת שלך ותתחיל להרגיש את ההבדל.

אין עוד מלבדו | פרוכת | תורמים
מתנה לתורם ארון קודש - דגם ממוסגר של הארון והפרוכת

מהודר. מוצרי יוקרה מעור אמיתי

תחת בית האמן של גרפיכץ ישנם אמנים רבים המפתחים ומעצבים מוצרי יודאיקה ואמנות. אחד הבולטים הינו "מהודר" מוצרי יוקרה מעור אמיתי. כנסו ללינק והתפעלו מן המוצרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.