מחפשים מתנה יפה ומקורית ליולדת שרק ילדה? כל יולדת ואמא טריה שמחה לקבל מתנה נחמדה שהיא למזכרת או שיש בה סגולה כלשהי או ברכה. הנה כמה רעיונות מקוריים

אין מאורע משמח ומלא רגשות, כזה שמציף באושר רב, כמו לידתו של ילד. בת או בן, למשפחה מדובר תמיד באירוע שייזכר לעד והוא משנה חיים, ממש.

בחירת מתנה ליולדת
בחירת מתנה ליולדת

יש שנוהגים לברך את היולדת כבר סמוך ללידה, עוד כאשר היא בבית היולדות או בבית החולים, ואחד הדברים הנעימים ביותר לקבל לשם הוא זר פרחים יפה. אפשר לבחור זר פרחים יפה בחנויות פרחים רבות ולשלוח אותו ליולדת עם שרות משלוחים. ובינינו? כדאי שיכלול גם איזה ממתק או שניים, מה שנקרא "זר מתוק", לא רק בשביל היולדת, אלא גם בשביל האחים והאחיות.

משלוח פרחים בשרות משלוחים הוא פתרון מעולה למי שגרים במקום מרוחק:גם אם היולדת ילדה בתל אביב, למשל, ואתם גרים בעיר אחרת, היא תוכל לקבל מכם מתנה במהירות, ואינכם תלויים ביום לביקור וכו'.

ואם מביאים משהו, מה מביאים?

המלאך הגואל עם הקדשה אישית ותמונה של הרך הנולד

מתנה נחמדה במיוחד ואישית מאוד, כיון שיש בה כמובן תמונת הילד החדש. בקשו מהאב או מקרוב משפחה שיצלמו את הילד וישלחו אליכם את התמונה, ושלבו אותה במתנה זו, עם ברכה אישית ומקורית מכם, איחולים לבביים ותפילה קטנה להצלחה.

 עגלה דקורטיבית

לא, הכוונה שלנו היא כמובן לא לעגלת תינוק אמיתית, אלא לעגלה קטנה שיש בה מקום שמיועד לסוכריות ושוקולדים טובים בשביל כולם. במיוחד טובה מתנה זו לאחים ולאחיות, שישמחו באח או באחות החדשים שלהם, לא יקנאו חו"ח או ירגישו "מקופחים". אפשר להשיג את העגלה הזו בצבעי ורוד או תכלת, לבת או בן.

מזמור אשת חיל

אפשר לקבל במגוון צורות וגדלים, מחומרים שונים ובעיצוב שהוא ממש אישי לכל אחת ואחת. יש המעדיפים חריטה על עץ ויד מי שאוהבים דווקא מראה מודרני, ומזמינים את המתנה הזו בחריטה על פרספקס (סוג של פלסטיק שקוף). ניתן לקבל את הברכה על משטח מעוגל או מרובע, ועוד ועוד.

האם יש בין המתנות מתנה שמתאימה להקדיש מכמה חברות?

בהחלט! כל מתנה שניתן לחרוט עליה את שם המברכים או שהיא מתנה אישית, אפשר להקדיש אותה ממספר חברות. לדוגמא, מזמור אשת חיל או 'המלאך הגואל', שתיהן מתנות שניתן להקדיש. כמו אלה יש בוודאי מתנות נוספות, מכל הסוגים ובכל תקציב.

העיקר, שיהיה במזל טוב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.