בימים טרופים אלו כאשר וירוס הקורונה מכה גלים בארץ ובעולם. ישנה חובה להתקין אשנב מיגון מפרספקס בכל עסק. אשנב המיגון הינו למעשה חלון מחיצה עשוי פרספקס שקוף המהווה חיץ בין הלקוחות ובין הקופאים / המוכרים. צוות החברה יתאים עבורכם אשנב ממוגן לחיידקים שונים, קל לחיטוי ועמיד. לוחות מיגון מפרספקס שקוף ניתנות לחיתוך צורני ולכיפוף בהתאם לדרישת הלקוח, בכל רוחב וגובה.
מיגון פרספקס קורונה
צוות החברה יקים עבורכם מיגוניות פרספקס בין שולחנות העובדים

תהליך חיטוי מיגונית אשנב מחיידקים (ביניהם וירוס הקורונה)

כדאי לחטא את המשטח המיגונית בתחילת היום ובהחלפת כל משמרת. יש להתיז חומר חיטוי (מותאם לחלונות) על גבי הפרספקס השקוף. לאחר מכן יש לנגב את חומר החיטוי עם נייר סופג. יש לדאוג שכל הלוח עבר חיטוי ולא להזניח שום שטח ללא מעבר של חומר חיטוי.
אשנב מיגון קורונה
התקנת אשנב מיגון נגד קורונה

עצות לבעלי עסקים למיגון העסק נגד קורונה

הצבת מגבוני נקיון בפתח החנות

זה לא פשוט לצאת היום לקניות. צריך לשים כפפות, מסכה, להזהר לא להתקרב. אך גם ישנו חשש להדבקה ממשטחים שעליהם יכול לשרות נגיף הקורונה לזמן ארוך. לכן, לקוחות רבים ישמחו אם יוכלו לחטא את עגלת הקניות שלהם בטרם יחלו בקניות. גם לחטא את המוצרים בטרם הכנסתם לעגלה.

סימון מרחק 2 מטר לפני הכניסה לתור

כן. מה שאתם שומעים. אפשר לסמן מרחק שני מטר עם סרטי הדבקה צבעוניים שיודבקו לרצפת החנות. יש לבקש מהלקוחות להתנהג בהתאם להוראות המסומנות על רצפת החנות.

הצבת מיגוניות ואשנבים לקופאים ולמוכרים

הקופאים והמוכרים הינם העובדים שלך. עליהם חשוב לך לשמור מכל, גם כי הם יקרים לליבך וגם כי אינך רוצה להשבית את מקור הפרנסה במידה וחלילה יתפרץ הנגיף. לכן יש להגן על המוכרים והקופאים במיגון פרספקס שקוף שיתן להם עוד טיפה בטחון לשרת את הלקוחות שלך. חשוב לזכור לחטא קבוע את איזור הקופה.

מעבר לתשלום באשראי

הזוי ככל שזה ישמע, החיידקים עוברים בקלות דרך שטרות ומטבעות. אותם ערימות נייר וחתיכות פליז מהוות כר מרעה לחיידקי הקורונה שמסוגלים לשרוד עד יותר משבוע על משטחים כגון אלו. לכן בעסקים שניתן, כדאי לעבור לשירות באשראי בלבד. לחטא את השטרות והמטבעות זה כבר סרט אחר. אבל תזהירו את הקופאים שלכם, לשטוף ידיים עם אלכוג'ל אחרי שנוגעים בכסף מזומן.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.